Minu nimi on Brigitta Allemann. Olen lõpetanud Räpina Aiandukooli floristika erialal. Olen osalenud mitmetel võistlustel nii Eestis kui ka välismaal. Noor Meister 2015 floristika erialal saavutasin I. koha, ning 2016 Soome floristikavõistluse Taitaja 4.koha omanik. Lisaks olen osa võtnud võistlustest: Slovakkia Europea Floristic Competition ja Euroskills 2016 Göteborgis. Eksperdina hindasin noorte floristide teoseid Leedu riiklikul floristika noorte meistrivõistlustel 2016. aastal. 
Mulle meeldivad helged värvid, lillede külluslikkus, romantilisus ja vintage stiil. Kõige südamelähedasem on mulle pulmafloristika, sest näha kuidas peoruum saab viimase sära just lillede abil ja kuidas pulmafotod ärkavad ellu koos lilledega on minu suurim rõõm. Samas on lilledega tegelemine alati meeldiv ja rahuldust pakkuv olenemata sündmusest. 
Olen täiendanud end eesti parimate floristide käe all ja nende kogemust nähes, tundub floristika piirideta ja põhjatu loominguline väljakutse. Värvide ja vormide lõputu mäng, mis ei ole kunagi üksluine ega igav vaid alati väljakutseid esitav.
Just nendel põhjustel sai alguse Millefiori OÜ, et pakkuda killukest sellest maailmast ka teile.