Läbi lillede


Tere tulemast Millefiori kodulehele ning floristika blogisse! 
Millefiori on oma nime saanud itaalia keelest ja tähendab tõlkes tuhat õit. Kui tulin mõttele teha päris oma floristikateemaline blogi, siis tundus see hea plaan just see tõttu, et ideid on kindlasti rohkem kui tuhat. Kui üritasin leida, kas keegi on ehk juba minu mõtte teostanud, leidsin vaid mõned floristikaalased postituse nukralt internetist rippumast ning sai selgeks, et koos Millefioriga alustan ka temaatilist blogi.
Olgem ausad, ma ei tea mis sellest välja tuleb, aga ma proovin! Loodan, et minu blogi inspireerib, annab killukesi näpunäiteid lillede osas, jagab infot põnevate ürituste kohta ja on lõppude-lõpuks lihtsalt põnev vaadata ka siis, kui lugeda ei viitsi. Teemasid, millest lilleseade alases blogis kirjutada ja inspiratsiooni ammutada on tõesti kuhjade viisi ja kilomeetrite kaupa. Niisiis hoidke ennast kursis, sest püüan oma näpud kiired hoida ja teid värskete postitustega kostitada. Head lugemist!Järgmine
Tulekul on Pulmamess 2017

Sellel postitusel on 1 vastus

Tuult tiibadesse,lennukaid mõtteid, sulg paberile liuglema.
Edu sinu firmale,et ikka armunud,õnnelikud ja ka kurbust kandvad inimesed leiaksid sinu seatud lilledest rõõmu või lohutust. Ole tubli!
Viivi Allemann
4. oktoober 2017
Email again: