Tulekul on Pulmamess 2017

Kas teatsite, et 11.novembril toimub Tallinna lauluväljakul Eesti suurim Pulmamess? Kirjutan siin sellest natuke lähemalt. 
11. novembril kogunevad 6. korda toimuvale pulmamessile Tallinna lauluväljakule spetsialistid erinevatelt erialadelt, et pruutpaaridel oleks lihtsam oma valikuid tulevase pulmapäeva planeerimisel teha. Esindatud on peokohad, cateringid, pulmakorraldajad, ehtemüüjad, juuksurid, lilleseadjad, isegi sõidukid sealhulgas hobukaarikud ning paljud teised teenusepakkujad. Ja kas teate miks on seekordne pulmamess minu jaoks eriline? Just sellepärast, et messil on väljas ka Millefiori OÜ oma väljapanekuga. Ettevalmistused selleks juba käivad ning ootan põnevusega võimalike klientide ning koostööpartneritega kohtumist.
 Vaatamist jagub kindlasti kõigile, sest tegevus toimub lauluväljaku 3 korrusel. Messil on mitu lava, kus toimuvad päeva jooksul showd, firmade tutvustused, moedemmid nii kleitidele kui ülikondadele. Muusikalise meeleolu eest hoolitseva mitmed muusikud ja bändid. Lisaks toimuvad teabetoa loengud noorpaaridele. Messil tegutseb kell 11-16.00 lasteala, et vanemad saaksid messil segamatult osalejatega suhelda. Täpsema ajakava ja eksponendid leiad siit: http://www.pulmamess.ee/pulmamess/
 Tule kindlasti, sest nii leiad tegijad, kes muudavad su pulmapäeva meeldejäävaks nõustades sind õigete valikute tegemisel. 
Otsi 11. novembril messialalt üles Millefiori OÜ ning küsi minult kui floristilt nõu pulmadekoratsioonide osas ning  räägime kindlasti lähemalt pulma detailidest sealhulgas pruudi kõige tähtsamast ehtest  pruudikimbust.
Jälgi Millefiori tegevusi Facebookis: https://www.facebook.com/MillefioriOU/ ja instagramis: millefioriou.


Eelmine
Läbi lillede
Järgmine
Pulmamessi tuules

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: