Pulmamessi tuules

11. novembril osales Millefiori oma väljapanekuga Eesti Pulmamessil. Milline oli meie messi väljapanek, kellega messil kontakte vahetasin ning kuidas meil üleüldse messil läks? Sellest saategi siit lugeda. 
Nüüd kui esimesed emotsioonid Pulmamessist hakkavad vaikselt lahtuma on õige aeg teha pisike kokkuvõte.
Laupäeva hommikul maagilisel kuupäeval 11.11 algas Tallinna lauluväljakul Eesti Pulmamess, mis tõi sinna üheks päevaks kokku pulmavaldkonnas tegutsevad ettevõtted. Oma väljapanekuga oli esindatud ka Millefiori. 
Selleks, et kõik õigeks ajaks valmis oleks, alustasin  juba mitu nädalat enne messi kõige planeerimisega. Esiteks lasin trükkida Millefiori reklaamlehed, mis on suunatud just pruutpaarile. Edasi tuli mõelda, mida võiks messil külastajatele näidata. Messiväljapaneku kujundamine oli minu jaoks esmakordne ja põnev väljakutse, sest kõik on ju lubatud! Kui tavaliselt kasutatakse pulma lilleseadetes mahedaid ja pastellseid toone, siis Eestimaa sügisest inspireerituna otsustasin kasutada kollaseid ja oranže toone, et tuua oma töödesse erksust ja uudsust. Väljapanekusse kuulusid lilleseaded, pruudikimp, soengukamm, reväärikaunistus, käeehe ja lilleseade sõrmuste kandmiseks. Lilledeks olid luksuslikud kollased tsümbiidiumid, kängurukäpad, füüsalid ja kikkapuu oksad. Pruudikibu põnevamaks muutmiseks kasutasin sukulente. Selgust ja kargust lisasin kasutades laua dekoreerimisel klaasplokke ja küünlaid. Nende eest suured tänud Klaasinterjöörile! 

Päev algas kell 10 ning kohe olid kohal ka esimesed külastajad. Mess polnud külastajate arvu poolest kuigi suur ja kõigil oli aega ning ruumi piisavalt, et suhelda osalejatega. Osalejana arvasin, et külastajaid tuleb tunduvalt rohkem, kuid ilmselt ei jõudnud aga messiuudised kõigini. Millefiori OÜ tegevuse vastu tundsid huvi paljud pruutpaarid, kes said kaasa reklaamlehe, et soovi korral minuga ühendust võtta. 
Pulmamess oli minu jaoks oluline ka selleks, et leida koostööpartnereid. Tutvusin messil mitme toreda peokoha esidaja ja pulmakorraldajaga, kellega vahetasin kontakte, et tulevikus nendega loodetavasti koostööd alustada.
Üheks nendest oli Vihula mõis, mis asub Lahemaa rahvuspargis ja on tuntud oma luksuslikkuse poolest. Mõis aitab pruutpaaril pulma ka algusest lõpuni korraldada soovitades neile oma partnereid. 
Järvamaalt kohtusin Hindreku Talu Peomaja ning Roosna-Alliku mõisa esindajatega.
Hindreku talu peomaja asub Valgma külas. See on  2016. aastal renoveeritud talukompleks. Peomaja on avara ja heleda interjööriga ning mahutab kuni 120 inimest. Peopaik sobib maalähedaseks romantiliseks pulmapäevaks.  
Roosna-Alliku mõis mahutab 90 inimest. Sobib pruutpaaridele, kes otsivad pulmapaigaks hubast mõisamiljööd. 
Veel tutvusin Zirel Events ürituste korraldaja Jaanaga, kes aitab pruutpaaril luua nende unistuste päeva tehes koostööd peopaikade, lilleseadjate ning cateringidega. 
Oma olemuselt oli mess meeleolukas ning jättis kokkuvõttes mulle hea mulje. Loodetavasti kasvab pulmamess tulevatel aastatel veelgi, et sinna jõuaks palju tulevasi pruutpaare ja miks mitte ka neid, kes soovivad lihtsalt veeta mõnusa ja helge päeva. 

Eelmine
Tulekul on Pulmamess 2017
Järgmine
Lillede keel - 6 lille Valentinipäevaks

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: